طراحی اپلیکیشن و برنامه موبایل های هوشمند

با پیشرفت تکنولوژی و نیاز هرچه بیشتر زندگی در ده های اخیر به موبایل و دستگاه های دیجیتالی که روز به روز پیشرفته تر شدند و برای تسهیل کارها و امور، اپلیکیشن ها به وجود آمدند. .
طراحی اپلیکیشن

طراحی اپلیکیشن

اگر موبایل هوشمند نمی آمد ، هیچ گاه اپلیکیشن وجود نداشت. اپلیکیشن ها یا همان نرم افزارهای گوشی هوشمند دنیا را برای ما راحت تر از قبل نموده اند.

کارفرمایانی که قصد دریافت خدمات سئو شرکت مدیران ایده پرداز جوان را دارند. حتما در نظر داشته باشند که بیشتر ورودی به سایت شما از طریق گوشی های هوشمند است.

از این رو راحت ترین راه فروش محصولات شما به مشتریان، طراحی اپلیکیشن فروش محصولات و یا خدمات است. طراحی اپلیکیشن موبایل نزدیک ترین مسیر برای رسیدن به بازگشت سرمایه بالا میباشد.

طراحی اپلیکیشن و برنامه های موبایل ANDROID و IOS

تیم تخصصی شرکت با استفاده از تکنولوژی های بروز با توجه به نیازمندی های مشتری و شناسایی آن ، بعد از مشاوره رایگان تیم تخصصی خود و شناسایی باز هدف اقدام به طراحی و برنامه نویسی برای مشتریان خود می نماید.

طراحی اپ موبایل

ای شرکت متخصص در زمینه طراحی سایت پیشنهاد طراحی اپلیکیشن در اندروید، ایفون و PWA را به شما میدهد.

فقط کافی است خودتان در منزل و خانواده بررسی کنید چند نفر با گوشی به فضای مجازی وارد میشوند و چند نفر با گوشی همراه یا همان موبایل ، اگر میخواهید از هم صنفان خود عقب نمانید.

حتما برای بهبود کسب و کار خود ابتدا سایت شرکتتان را طراحی کنید سپس سفارش طراحی اپلیکیشن دهید. شما لایق یک وب سایت و اپلیکیشن حرفه ای هستید.

انوع اپلیکیشن موبایل

اپلیکیشن ها انواع مختلفی دارند نظیر کنسول ، دسکتاپ ، وب بیس ها ، موبایل ، محلی و ترکیبی که شرکت مدیران ایده پرداز جوان نوع ترکیبی را به شما پیشنهاد میکند.اپلیکیشنهای محلی مختص موبایل و سیستم عامل گوش تلفن همراه هستند. مثلا اندورید از جاوا و ای او اس از ایکی کد استفاده میکند.

برای ساخت اپلیکیشن با شماره تماس شرکت مدیران ایده پرداز جوان تماس بگیرید. شرکت مدیران ایده پرداز جوان با تحلیل مشتریان شما طراحی اپلیکیشنی با رابط کاربری بالا انجام میدهد. با طراحی اپلیکیشن اختصاصی به کسب و کار خود بهبود ببخشید.

مزیت طراحی اپلیکیشن موبایل
  • رابطه مستقیم با مشتریان .

  • آنالیز و تحلیل داده های بیشتر .

  • ارائه خدمات و فروش بالاتر .

  • سرعت عمل بالاتر در ارائه خدمات .

  • امکان پرداخت آنلاین راحت تر .

  • ارتباط 24 ساعته با کاربر .

  • ارسال نوتیفیکیشن و مطالعه همه پیام از توسط کاربر .