کاتالوگ دیجیتال و بازاریابی هوشمند

در هر صنفی و هر شغلی شما میتوانید یک کاتالوگ دیجیتال داشته باشید. با طراحی کاتالوگ دیجیتال و بازاریابی هوشمند در هر کجا آنلاین بخوانید. شما میتوانید عکس های دیجیتال خود را به هر تعداد صفحه ای در یک آلبوم دیجیتال داشته باشید.
طراحی کاتالوگ دیجیتال شرکت مدیران ایده پرداز جوان

طراحی کاتالوگ دیجیتال شرکت مدیران ایده پرداز جوان

در هر صنفی و هر شغلی شما میتوانید یک کاتالوگ دیجیتال داشته باشید. با طراحی کاتالوگ دیجیتال و بازاریابی هوشمند در هر کجا آنلاین بخوانید. شما میتوانید عکس های دیجیتال خود را به هر تعداد صفحه ای در یک آلبوم دیجیتال داشته باشید. این البوم که توسط متخصصین شرکت مدیران ایده پرداز جوان طراحی میشود. قابلیت نصب روی گوشی موبایل شما را دارد.

آلبوم دیجیتال جایگزین چاپ و آلبومهای کاغذی

شرکت مدیران ایده پرداز جوان خدمات میزبانی آنلاین رایگان را به مشتریان خود ارائه میدهد. تا مشتریان مدیران ایده پرداز بتوانند کتابها، عکسها و کاتالوگهای خود را به صورت آنلاین برای دوستان و مشتریان خود منتشر کنند.

با توجه به هزینه های زیاد چاپ و همچنین کاهش درامد و تورم در سالهای منتهی به 1400. البوم دیجیتال را میتوانیم جایگزین مناسبی برای البوم های عکس خانوادگی در نظر بگیریم.

همچنین در خصوص کاتالوگهای شرکت ها و با توجه به تحقیقات صورت گرفته. به نظر میرسد فایل های PDF، مشتریان را سردرگم مینماید.

از این رو قابل توجه مدیران شرکتها میباشد. کارشناس فروش شما میتواند به جای ارسال یک فایل pdf یک لینک به مشتری خود ارسال نماید. یا یک فایل با قابلیت نصب بر روی گوشی مشتری ارسال شود.

مزیت کاتالوگ دیجیتال نصبت به کاتالوگ با فرمت PDF

  • حجم کاتالوگ دیجیتال بسیار کمتر از فایل های PDF است. فایل های کاتالوگ با فرمت pdf فضای زیادی را از گوشی مشتری اشغال میکنند. از این رو در 90% مواقع مشتری فایل را پاک میکند.

  • فایل های کاتالوگ دیجیتال قابلیت به روز رسانی دارند.

  • کاتالوگ دیجیتال دارای فهرست هوشمند میباشد و از سردرگمی مشتری میکاهد.

  • اضافه شدن آدرس وب سایت در کاتالوگهای دیجیتال امکان پذیر است. یعنی شما میتوانید آدرس سایت یا اینستاگرام خود را در کاتالوگ قرار دهید. مشتری با کلیک بر روی آن وارد صفحه شما میشود.

  • کاتالوگ های دیجیتال بر خلاف کاتالوگ با فرمت پی دی اف واکنشگرا یا ریسپانسیو (Responsive) هستند.

  • جذابیت بصری کاتالوگ های دیجیتال با امکان قرارگیری فایل انیمیشن یا موشن گرافی (تصویر متحرک).

نمایش محصولات به صورت سه بعدی

شما حتی میتوانید فیلم یا صوت در صفحات کاتالوگ خود داشته باشید و خصوصیات هر محصول را با زبان خودتان توضیح دهید. با توجه به مشغله مشتریان این موضوع این امکان را میدهد تا شما فروش بیشتری داشته باشید.

اضافه نمودن نقشه برای مراجعه کنندگان حضوری. تا با کلیک روی آن از طریق مسیریابها بتوانند به محل شما مراجعه کنند.

قابلیت اشتراک گذاری هر صفحه از کاتالوگ دیجیتال یا آلبوم دیجیتال یا مجله دیجیتال در شبکه های اجتماعی.

آمار نفراتی که کاتالوگ دیجیتال شما را دیده اند، برای شما قابل مشاهده است. این موضوع به فروش بیشتر شما کمک خواهد کرد. شما اطلاعاتی از قبیل جنسیت، شهر، سن و بسیاری از پارامترهای دیگر را در اختیار دارید. تا با آنالیز آن فروش خود را افزایش دهید.

برای لینک کاتالوگ دیجیتال خود میتوانید نام اختصاصی تعریف کنید. این موضوع مهم نیست که شما سایت ندارید.