ساخت انواع موشن ، اینفوگرافی و گرافیم

گرافیک و موشن | ساخت انواع لوگو موشن و اینفوگرافی
مزایای موشن گرافیک در محتوای بازاریابی ویدئویی و رسانه های اجتماعی

مزایای موشن گرافیک در محتوای بازاریابی ویدئویی و رسانه های اجتماعی

شرکت مدیران ایده پرداز جوان با علم بر این موضوع که طراحی گرافیک یکی از عوامل مهم در طراحی سایت و در کل دیجیتال مارکتینگ میباشد.

تیم طراح متخصص گرافیک را در اختیار دارد. تا با امید خداوند یک پکیج کامل را به شما ارائه دهد. یک پکیج کامل طراحی سایت که شما از آن طریق وارد صفحه اول گوگل شوید.

اگر طراحان گرافیک نبودند. هیچگاه دنیای فضای مجازی به این زیبایی نبود. از این رو میبایست در کنار طراحی سایت از پکیج طراحی گرافیکی نیز استفاده نمایید.

طراحی گرافیکی شامل چه بخش هایی میشود

  1. طراحی لوگو و هویت بصری.

  2. تایپو گرافی و موشن گرافی.

  3. طراحی پوستر در صفحات اجتماعی.

  4. صفحه آرایی و طراحی کاتالوگ.

طراحی لوگو و هویت بصری

هر برندی هم راستا با طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت خود باید یک لوگو برای کسب و کار و برند خود داشته باشد. این لوگو همان نشان تجاری است که قرار است با آن شناخته شوید.

هویت بصری نیز به تصویر کشیدن هویت برند شما در قالب امور گرافیکی یا طراحی گرافیکی میباشد. هویت بصری فراتر از داشتن یک لوگوست. در ایران هویت بصری را به رنگ سازمانی، سربرگ، کارت ویزیت، کاتالوگ و ... میشناسند. تمامی این مقایسه ها باید در برند بوک شما درج گردد.

در مجموع تمام عناصر برند میباشد که شرکت شما ایجاد میکند تا از آن به بعد با آن المان ها شناخته شود. طراحی گرافیکی بدون طراحی سایت و سئو وب سایت بی معناست.

تایپوگرافی و موشن گرافی

موشن گرافی که همان انیمیشن دو بعدی محسوب میشود. تایپوگرافی هم ایجاد یک المان انحصاری از حروف یک اسم یا برند میباشد. زمانی از موشن گرافی استفاده میکنیم که میخواهیم یک تبلیغ، آموزش یا خبر را در کوتاه ترین زمان ممکن به مخاطب انتقال دهیم.

موشن گرافی معمولا همراه با موسیقی متن و صدای یک خانم یا آقا به عنوان راوی است. البته بدون راوی هم میشود موشن داشت. خصوصا در دیجیتال مارکتینگ پیشنهاد ما موشن گرافی بدون راوی است.

لوگو موشن چیست و چقدر میتوانیم برای سایت لوگو موشن از تایپو گرافی استفاده کنیم؟ این شاید پرسش خیلی از شما باشد. ابتدا لوگو موشن یا همان لوگو متحرک را توضیح خواهیم داد. این لوگو میتواند دو بعدی یا سه بعدی باشد. لوگو موشن برای بهتر شدن میتواند از تایپو گرافی استفاده کند. یعنی بهتر است لوگوی خود را از تکنیک تایپوگرافی طراحی کنید تا لوگو موشن جذاب تری شود.