دیجیتال مارکتینگ | بازاریابی دیجیتال

تیم متخصص دیجیتال مارکتینگ شرکت مدیران ایده پرداز جوان (MIPJ) با تکیه بر متخصصین سئو و استفاده از جدیدترین روشها و متدهای دیجیتال مارکتینگ برای حضور در صفحه اول گوگل

دیجیتال مارکتینگ شرکت مدیران ایده پرداز جوان

تیم متخصص دیجیتال مارکتینگ شرکت مدیران ایده پرداز جوان (MIPJ) با تکیه بر متخصصین سئو خود و استفاده از جدیدترین روشها و متدهای دیجیتال مارکتینگ به برند شما برای حضور در صفحه اول گوگل و افزایش فروش کالا یا خدمات کمک میکند.

دیجیتال مارکتینگ چیست؟

برای پاسخ به پرسش دیجیتال مارکتینگ چیست؟ میتوانیم این گونه بیان نماییم. به بازاریابی دیجیتال با استفاده از دستگاه های دیجیتال، دیجیتال مارکتینگ میگویند.

دیجیتال مارکتینگ میتواند هم به صورت آنلاین و هم آفلاین ارائه شود. از تعریف بالا بر میاید که دیجیتال مارکتینگ روش جدیدی برای بازاریابی نیست. از گذشته که ابزارهای دیجیتالی وارد بازار شدند. بازاریابی دیجیتال یا همان دیجیتال مارکتینگ شروع شد.

بنابراین دیجیتال مارکتینگ استفاده از همه ی ابزار های دیجیتال را شامل میشود. بازاریابی دیجیتال تنها محدود به اپلیکیشن ها و موتورهای جست و جو نیست.

دیجیتال مارکتینگ آنلاین

در معنای جدید دیجیتال مارکتینگ در دنیای امروز پا را فراتر از رادیو و تلویزیون گذاشته و وارد فضای اینترنت شده است. در بازاریابی دیجیتال مارکتینک با محوریت بر خط یا همان دیجیتال مارکتینگ آنلاینشما میتوانید با مشتریان خود به صورت آنلاین در ارتباط باشید.

مشتریان شما در این نوع بازاریابی و فروش بیشتر از قبل احساس نزدیکی با شما دارند. از این رو میتوانید کمپین های متفاوتی را برای مشتریان خود تدارک ببینید.

در دیجیتال مارکتیگ آنلاین اولویت با آنالیز اطلاعات میباشد. یعنی اطلاعات به روز و دسته بندی مناسب آن ها باعث افزایش فروش و هدفمند شدن آن میشود.

در ایران نیز مانند کشورهای زیاد دیگر با توجه به شرایط کرونا و تورم های ناشی از تحریم و سیاست های نادرست اقتصادی نوع فروش تغییر کرده است.

به بیانی دیگر مردم مانند گذشته بدون اطلاع خرید نمیکنند.

از این رو در این بازار که مشتریان آگاه تر از قبل شده اند. استفاده از آنالیزهای بازار بیشتر از گذشته کاربردی دارد.

یک تیم متخصص دیجیتال مارکتیک یا همان بازاریابی دیجیتال برخط شما را برای رسیدن به بالاترین فروش راهنمایی میکند.

بهترین متدها یا ابزارهای دیجیتال مارکتیگ در سال 2022
  • تحلیل و آنالیز دیتا و تبدیل دیتا به اطلاعات کاربردی

  • بهینه سازی سایت شما برای موتورهای جست و جو

  • اس ام اس مارکتینگ و ایمیل مارکتینگ

  • تیلیغات کلیکی و تبلیغات در شبکه های اجتماعی داخلی و خارجی

  • تحیل، آنالیز ، بهینه سازی و مدیریت شبکه های اجتماعی

  • ارتباط آنلاین متنی با مشتریان

  • تهیه کمپین رپورتاژ آگهی و تدوین الگوریتم کلمات کلیدی

  • تولید محتوای متنی، تصویری و ویدیویی برای وب سایت و شبکه های اجتماعی