سایت دیگر در صنف سازندگی و متریال ساختمانی

نمونه سایت های طراحی شده توسط تیم شرکت مدیران ایده پرداز جوان می باشد. تیمی جوان، نخبه و خلاق در زمینه دیجیتال مارکتینگ توانایی طراحی هر گونه سایت و پلتفرم را دارا میباشد.

در این سایت به شما این امکان فراهم شده است تا تمام متریال های ساختمانی را معرفی کنید و صنف سازندگی آنلاین کشور فعالیت داشته باشید.

فکتی سایت دیگر در این صنف تمامی نیاز های سازندگان را فراهم ساخته است تا بتوانند از محصولات تامین متریال ساختمانی تا ساخت و ساز و پروژه های انجام شده را به نمایش قرار دهند.

قسمت دیگر در این پروژه میتوان به قسمت فروشگاهی برای فروش متریال به صورت آنلاین اشاره کرد.

ساختار سایت در نمایش اولیه

ز این سایت بر اساس آخرین تغییرات در Bootstrap 5 تهیه شده است تا یکی از جذاب ترین و همچنین محبوب ترین سایت های متریال ساختمانی موجود در بازار آنلاین باشد .

برتری این سایت نسب به سایتهای ساختمانی

به جرات میتوان گفت برتری این سایت نسب به سایتهای ساختمانی دیگر فرمول برنامه نویسی آن با استاندارهای و متد های علم تجارت الکترونیک میباشد.

در این سایت به طور جامع هر نیاز و امکاناتی که یک صنعت ساختمانی و متریال های ساختمانی احتیاج دارد قرار داده شده است و بر اساس آخرین چارچوب ، جدیدترین سبک برنامه نویسی ارائه شده است تا یکی از جدیدترین و حرفه ای ترین سایت معرفی ، تامین ، نمایش پروژه و افتخارات در صنف ساختمانی شود.

این سایت دارای سه صفحه اصلی برای جامعه هدف مختلف شرکت ساختمانی ، معماری ، مشاوران و تامین کنندگان است.

انواع فروشگاه

نقاط مثبت سایت

از نقاط مثبت سایت میتوان به این موضوع اشاره کرد هر نوع فروشگاهی برای فروش متریال ساختمانی ، معرفی پروژه ، معرفی و قرار دادن رزومه کاری ، معرفی سازندگان و معماران و همچنین قرار دادن پروژه ها اشاره کرد که نوع خود و در مقایسه با سایت های دیگر در این صنف برتری بخصوصی دارد.

مدل های مختلف

در این سایت میتوان به بیش از سه نوع مدل مختلف برای هر شاخه از صنف ساختمانی اشاره کرد که با توجه به نیاز کارفرما آن را تنظیم و به معرض نمایش گذاشت.

طراحی واکنشگرا

در این سایت جامع متریال ساختمانی میتوان گفت : با ارائه ی طراحی واکنش گرا و موبایل فرندلی در حالت موبایل سایت شما همانند یک اپلیکیشن نمایش میدهد.

نمایش سایت به صورت کاملا حرفه ای طراحی در موبایل

طراحی این سایت که به صورت کاملا تخصصی طراحی شده است و با استانداردهای مهم وب اپلیکیشن خود را سازگار کرده است با اضافه شدن فناوری هایی همچون PWA و vue.js طراحی ریسپانسیو توانسته است به راحتی جای اپلیکیشن موبایل را باشد.

سئو محور بودن پروژه

در هنگام بارگذاری اطلاعات و سازماندهی سایت با توجه به نکات راهنمای سایت و محدودیت های اعمال شده موجود ، نکات مهم در مورد موتورهای جستجو رعایت میشود و سایت بدون ایراد سئو به نمایش در می آید.

ویژگی های این وب سایت:
 1. حذف و اضافه کردن تامین کنندگان ، معماران ، سازندگان ،مشاوران سازندگی .

 2. به اشتراک گذاری متریال های ساختمانی در شبکه های اجتماعی .

 3. فروشگاه متریال ساختمانی

  شما میتوانید برای محصولات خود تخفیفات ویژه با زمان مشخص تهیه کنید .

 4. معرفی محصولات جدید برای تامین کنندگان و سایر متریال ها .

 5. فعال و غیر فعال محصولات و کالاها ساختمانی .

 6. تایید و عدم تایید نظرات .

 7. صفحه ثبت نظرات

  کاربران پس از ثبت نام و تاییده توسط پشتیبان سایت میتوانند ثبت نظر خود را ثبت کنند.

 8. ثبت نام

  ثبت نام تامین کنندگان با شماره موبایل و کابران با موبایل یا ایمیل میباشد.

 9. بلاگ و مقالات ساختمانی

  بلاگ ها و مقالات ساختمانی که عضو اصلی در سایت هستند توسط تمامی گروه ها تامین کننده ، سازندگان ، معماران مشاوران سایت تهیه میشود و توسط مدیریت سایت تایید میشود و به نمایش در می آید.

 10. و هزاران امکانات دیگر که به صورت مشاوره ای داده میشود.