وب سایت گروه معماری متینه درویشیان

نمونه سایت های طراحی شده توسط تیم شرکت مدیران ایده پرداز جوان می باشد.  تیمی جوان، نخبه و خلاق در زمینه دیجیتال مارکتینگ توانایی طراحی هر گونه سایت و پلتفرم را دارا میباشد.

این وب سایت با توجه به سفارش گروه معماری متینه درویشیان توسط شرکت مدیران ایده پرداز جوان طراحی شد. این وب سایت بر اساس آخرین تکنولوژی های موجود در برنامه نویسی طراحی شد. همینک در مرحله تکمیل حال سئو خارجی به سر میبرد.

وب سایت شرکت طراحی ویلا متینه درویشیان

وب سایت شرکت طراحی ویلا متینه درویشیان مانند تمام وب سایت های طراحی شده توسط تیم برنامه نویسان ایده پرداز جوان بر اساس نیاز های شرکت سفارش دهنده تنظیم گردید.

شرکت خانم مهندس متینه درویشیان درخواست داشتند که این وب سایت یک محل برای نمایش پروژه های ویلاهایشان باشد. از این رو یک قسمت مانند ویترین در نظر گرفته شد. که بر خلاف اینستاگرام مشتریانشان کاملا متوجه شوند کدام طراحی داخلی برای کدام نماست و مشخصات آن ویلا کاملا درج شود.

همچنین این مجموعه با اهداف آموزش به نسل جوان و کمک به نوآموزان مبحث معماری درخواست یک بخش مانند روزنامه یا همان بلاگ نمودند. تا بتوانند مقالات روز دنیا را به صورت رایگان در اختیار مخاطبشان قرار دهند.

مشخصات فنی سایت خانم مهندس متینه درویشیان

  1. سمت سرور: Laravel PHP.

  2. سمت کلاینت: PWA، jQuery، HTML5، CSS3، Bootstrap.

  3. پایگاه داده: My SQL

طراحی واکنشگرا

در این سایت جامع متریال ساختمانی میتوان گفت : با ارائه ی طراحی واکنش گرا و موبایل فرندلی در حالت موبایل سایت شما همانند یک اپلیکیشن نمایش میدهد.

سئو محور بودن پروژه

در هنگام بارگذاری اطلاعات و سازماندهی سایت با توجه به نکات راهنمای سایت و محدودیت های اعمال شده موجود ، نکات مهم در مورد موتورهای جستجو رعایت میشود و سایت بدون ایراد سئو به نمایش در می آید.

نمایش سایت به صورت کاملا حرفه ای طراحی در موبایل

طراحی این سایت که به صورت کاملا تخصصی طراحی شده است و با استانداردهای مهم وب اپلیکیشن خود را سازگار کرده است با اضافه شدن فناوری هایی همچون PWA و vue.js طراحی ریسپانسیو توانسته است به راحتی جای اپلیکیشن موبایل را باشد.

نقاط مثبت سایت

از نقاط مثبت سایت میتوان به این موضوع اشاره کرد که سایتی جامع برای نمایش تمامی فیلم ها و عکس ها و همچنین پروژه های انجام شده به صورت کامل همراه با متن و توضیحات تکمیلی است.