نمونه سایت آموزشی ، بلاگ و خبری

نمونه سایت های طراحی شده توسط تیم شرکت مدیران ایده پرداز جوان می باشد.  تیمی جوان، نخبه و خلاق در زمینه دیجیتال مارکتینگ توانایی طراحی هر گونه سایت و پلتفرم را دارا میباشد.

در این سایت به شما این امکان داده میشود تا تمامی فایل های آموزشی خود ، بلاگ ها و اخبار مختلف قرار داده شود.

ساختار سایت

در این سایت تلاش بر این بوده که مدیر سایت بتواند تمامی فایل های ویدیویی خود را چه از سایت های دیگر چه در خود سایت آپلود کند.

آموزش

در این سایت شما میتوانید به راحتی با دسته بندی اختصاصی تمامی آموزش های خود را چه به صورت فایل ویدیویی چه به صورت فایل های متنی قرار بدهید.

بلاگ

بلاگ ها که عضو اصلی تشکیل دهنده یک سایت می باشد و تاثیر زیادی در سئو سایت دارد با دسته بندی و امکان ادامه دار بودن یک مطلب بلاگ ها را به صورت جداگانه قرار داد.

اخبار

با توجه به این که این صفحه اخبار میباشد و سایت گوگل این url را متمایز قرار میدهد شما میتوانید به راحتی اخبار را از هر منبعی در سایت قرار دهید.

استفاده از بوت استرپ

این سایت بر اساس آخرین تغییرات در بوت استرپ 5 تهیه شده است تا یکی از جامع ترین و همچنین کامل ترین سایت های استفاده شده در بلاگ و آموزش باشد.

برتری این سایت نسب به سایتهای دیگر آموزشی

برتری این سایت نسب به سایت های دیگر قرار گرفتن هر سه موضوع آموزش ، بلاگ و اخبار در یک قالب میباشد و وجه تمایز خاص نسبت به سایر سایتهای دیگر آموزشی میباشد.

تکنولوژی استفاده شده در این سایت
  1. یک سایت : PHP LARAVEL

  2. نمای سایت : HTML5 , CSS3 , Bootstrap 5 , JSON , PWA ,JS

  3. پایگاه داده : MYSQL

مدل های مختلف

در این سایت میتوان به بیش از سه نوع مدل مختلف برای هر شاخه آموزش ، بلاگ ، اخبار که با توجه به نیاز مدیر سایت وجود دارد و میتوان آن را تنظیم و به معرض نمایش گذاشت.

نمایش سایت به صورت کاملا حرفه ای طراحی در موبایل

طراحی این سایت که به صورت کاملا تخصصی طراحی شده است و با استانداردهای مهم وب اپلیکیشن خود را سازگار کرده است با اضافه شدن فناوری هایی همچون PWA و vue.js طراحی ریسپانسیو توانسته است به راحتی جای اپلیکیشن موبایل را باشد.

سئو محور بودن پروژه

در هنگام بارگذاری اطلاعات و سازماندهی سایت با توجه به نکات راهنمای سایت و محدودیت های اعمال شده موجود ، نکات مهم در مورد موتورهای جستجو رعایت میشود و سایت بدون ایراد سئو به نمایش در می آید.