نمونه سایت جامع فروشگاه محور اکا

نمونه سایت های طراحی شده توسط تیم شرکت مدیران ایده پرداز جوان می باشد. تیمی جوان، نخبه و خلاق در زمینه دیجیتال مارکتینگ توانایی طراحی هر گونه سایت و پلتفرم را دارا میباشد.

سایت فروشگاه محور اکا یک نمونه است جامع و کامل برای تمامی کسانی می باشد که قصد دارند سایتی برای چندین مشاغل مختلف داشته باشند.

این سایت بر اساس آخرین چارچوب Bootstrap 5 طراحی شده است تا یکی از جدیدترین و محبوب ترین سایت های فروشگاه محور موجود در بازار را تولید کند.

برتری این سایت نسب به فروشگاههای مشابه

میتوان گفت این سایت برتری که نسبت به فروشگاههای مشابه دارد استفاده از آخرین تکنولوژی های برنامه نویسی و متد های تجارت الکترونیک می باشد .

در این سایت به طور جامع هر نیازو امکاناتی که یک سایت فروشگاه محصور نیاز دارد قرار داده شده و بر اساس آخرین چارچوب جدیدترین سبک برنامه نویسی ارائه شده است تا یکی از جدیدترین و حرفه ای ترین سایت فروشگاهی در نوع خود باشد.

این سایت دارای چهار صفحه اصلی برای جامعه هدف مختلف یک فروشگاه آنلاین است.

دارا بودن بیش از 90 صفحه مختلف برای برطرف کردن هر نیازی که که صاحب فروشگاه آنلاین دارد کافی میباشد.

انواع فروشگاه

با این سایت میتوانید هر نوع فروشگاهی که در نظر دارید مانند فروشگاه پوشاک ،لوازم برقی،تجهیزات خانه ، منازل ، وسایل ورزشی ،سایت لوازم آرایشی، صنایع غذایی و… در اختیار داشته باشید.

تم های مختلف

در سایت فروشگاه محور اکا با ارائه بیش از 5 نوع Theme مختلف ، با امکان تغییر طرح های بک گراند سایت با تصاویر کاربردی و تغییر حالت نمایش سایت به تاریک میتوانید به راحتی سفارشی سازی انجام دهید.

همچنین در این سایت با ارائه ی طراحی واکنش گرا و موبایل فرندلی در حالت موبایل ناوبری موبایل زیبایی همانند یک اپلیکیشن را دارا خواهید بود.

نمایش سایت به صورت کاملا حرفه ای طراحی در موبایل

طراحی این سایت که به صورت کاملا حرفه ای طراحی و با استانداردهای مهم وب اپلیکیشن تهیه شده است با اضافه شدن فناوری هایی همچون PWA و طراحی ریسپانسیو توانسته است به راحتی جای اپلیکیشن موبایل را باشد.

سئو محور بودن پروژه

در هنگام بارگذاری اطلاعات و پیکربندی سایت با توجه به راهنمایی ها و ولیدیشن های موجود نکات مهم در مورد موتورهای جستجو رعایت میشود و سایت بدون ایراد سئو به نمایش در می آید.

ویژگی های این وب سایت
 1. حذف و اضافه کردن تامین کنندگان و مشتریان.

 2. به اشتراک گذاری محصولات جدید.

 3. تخفیفات ویژه

  شما میتوانید برای محصولات خود تخفیفات ویژه با زمان مشخص تهیه کنید.

 4. معرفی محصولات جدید و محصولات مشابه.

 5. فعال و غیر فعال محصولات و کالاها.

 6. تایید و عدم تایید نظرات .

 7. صفحه ثبت نظرات

  کاربران پس از ثبت نام و تاییده توسط پشتیبان سایت میتوانند ثبت نظر خود را ثبت کنند.

 8. ثبت نام

  ثبت نام تامین کنندگان با شماره موبایل و کابران با موبایل یا ایمیل میباشد.

 9. تاییده ایمیل

  چنانچه کابران با ایمیل خود ثبت نام کنند تایید ایمیل برای آن ها ارسال میشود و کاربر پس از کلیک بر روی آن می تواند از پنل خود استفاده کند.

 10. بلاگ

  بلاگ ها که عضو اصلی در سایت هستند توسط مدیران سایت تهیه میشود و تامین کنندگان چنانچه بلاگ خاصی داشته باشند میتوانند آن را برای مدیران ارسال کنند و پس از تایید مدیران سایت به نمایش در بیایید.

 11. وب_اپلیکیشن بودن این وب سایت

  با استفاده از تکنولوژی بروز Vue.js و PWA درتمامی گوشی های هوشمند مانند گوشی های اسمارت و تبلت و .... به صورت یک نرم افزار یا اپلیکیشن نمایش داده میشود ، در این حالت دیگر احتیاجی به برنامه موبایل نخواهید داشت.

 12. صفحه اصلی حرفه ای

  این سایت دارای چهار صفحه نخست می باشد که مدیران سایت میتواند آن را از داخل پنل ادمین انتخاب کند و بعد از پیکربندی به نمایش در بیاورد.

 13. پنل کاربری

  کاربر میتواند در پنل کاربری خود تمامی فعالیت های مرتبط با سایت را مدیریت کنند (خرید ، علاقه منید ، سبد خرید و .....).

 14. و هزاران امکانات دیگر که به صورت مشاوره ای داده میشود.