طراحی سایت و نمونه های طراحی وب سایت

نمونه سایت های طراحی شده توسط تیم شرکت مدیران ایده پرداز جوان می باشد.  تیمی جوان، نخبه و خلاق در زمینه دیجیتال مارکتینگ توانایی طراحی هر گونه سایت و پلتفرم را دارا میباشد.

نمونه طراحی سایت های دیجیتال مارکتینگ مدیران ایده پرداز جوان

با توجه به شرایط کرونا، چند سالی است که بیش از پیش طراحی سایت باب شده است. به علاوه کرونا شرایط تورم اقتصادی و از این رو کم شدن فروش، مدیران شرکت ها و فروشگاه ها را به طراحی وب سایت سرازیر نموده است. در این جا برای فهم بهتر از تاثیر طراحی سایت در کسب و کار چند پرسش را پاسخ میدهیم.

آیا با طراحی وب سایت از همان روز اول فروش مان بیشتر میشود؟

این سوال شاید فکر خیلی از مدیران را مشغول نموده باشد. حال پاسخ این پرسش، یک وب سایت ماننده یک مغازه میباشد و برای دیده شدن (جا افتادن) باید مراحلی انجام شود. یکی از اولین مراحل پس از طراحی سایت سئو و سپس تبلیغات است.

برای رونق کسب و کار با طراحی سایت چقدر زمان نیاز است؟

پس از یک ماه از طراحی سایت نتایج برای شما ملموس میشود. این موضوع اگر از طریق متخصصان انجام شود پس از شش ماه کاملا بازخورد دارد. تقریبا میتوان گفت پس از شش ماه انگار دو شعبه یا مغاز دارید کع تقریبا اندازه همدیگر سود آوری دارند.

طراحی سایت فروشگاهی

یک از بیشترین سفارش ها در سال های اخیر طراحی سایت فروشگاهی میباشد. از این رو شرکت مدیران ایده پرداز جوان آماده عقد قرارداد با بالاترین کیفیت و کمترین زمان و مناسبترین تعرفه طراحی وب سایت فروشگاهی با کارفرمایان محترم میباشد.

وب سایت فروشگاه محوری که ما برای شما طراحی خواهیم کرد. سئو محور بوده یعنی از همان روز اول تمام پارامترهای مهم از لحاظ موتورهای جست و جو را دارد. از این رو سریعتر به صفحه یک وارد خواهد شد.

مراحل اجرای یک سایت فروشگاهی شامل آنالیز کسب و کار کارفرما، طراحی قالب اولیه، برنامه نویسی قالب، سئو و سپس آموزش به کارفرما میباشد.

مزایای داشتن یک وب سایت فروشگاهی شامل شناخته شدن برند، فروش 24 ساعته، کاهش هزینه ها، فروش بی واسطه، ورود به بازارهای دیگر و امکان فروش به تمام ایران میشود.

قیمت طراحی وب سایت

قبل از هر چیزی برای تعیین قیمت یک وب سایت میباست نیازهای مشتری را بررسی نمود. زیرا تعیین مبلغ طراحی سایت مستقیما برای خواسته های کارفرما در رابطه است.

در نتیجه می توان این گونه بیان نمود که تعرفه طراحی یک وب سایت بستگی به نوع کاربردهای آن و امکانات آن دارد. با شماره های ما تماس بگیرید و مشاوره رایگان دریافت کنید.

انواع وب سایت ها شامل وب سایت های B2B ، B2C ، Market Place ، C2C ، C2B و ...